Další odměny

Poznávejte další a další zajímavosti ve svém okolí a získejte odměnu!

Každá cesta končí odměnou, získejte tu svoji!

Zapojte se do každoročního losování o lákavé ceny.

Nový deník

Za každých 100 zaslaných kuponů s čárovými kódy od nás obdržíte nový deník zdarma.

Motiv deníku si můžete zvolit sami. Pouze musí být z konfekční produkce motivů a nikoli ze zakázkových deníků, které je možné zakoupit pouze u prodejce.

Deníky

Číslo požadovaného deníku nám můžete sdělit dvěma způsoby:

1. Nastavením ve svém účtu v sekci „Nastavení profilu“, kde si můžete zvolit i několik variant pro případ vyprodání.

2. Uvedením čísla požadovaného deníku ve formuláři s kupony.

Jsou-li vyplněny obě možnosti, zašleme Vám deník uvedený na formuláři.

 

Pokud nám číslo deníku nesdělíte nebo není na skladě, zasíláme námi určený motiv, který uvádíme na webových stránkách v sekci Novinky.

Novinky

Sběratel Fotonálepek

Certifikát za celkový počet nasbíraných Fotonálepek je udělován ve 3 velikostech. Malý certifikát se uděluje za 100, 200, 300 nálepek, střední za 500, 750, 1000 nálepek a velký za 1500, 2000, 2500 nálepek. Započítávají se Fotonálepky ze všech vydaných sérií.

Produkty

Certifikát tematické série

Fotonálepky zařazené do tematických sérií mají vždy svoji originální šablonu, která je stejná pro všechny jazykové varianty. Odměnou za nasbírání nálepek z každé série je certifikát s vlastním grafickým designem. Nárok na malý certifikát vzniká nasbíráním 50, 100, 150 Fotonálepek z dané série, na velký certifikát za 300, 500, 1000 Fotonálepek.

Započítávají se všechny Fotonálepky ze sérií Kdo byl kdo, Pověsti, Pohledy do minulosti, Fauna a Minerály. Nezapočítávají se Fotonálepky ze série Nezařazeno. Dále ze sérií, které mají vlastní prémiové ceny (Secret Book, Šumava a jižní Čechy pohádkové).

Další odměny

Certifikát skřítka Mapoděje

Pro oba regiony hry Secret Book je zpracovaný samostatný Certifikát skřítka Mapoděje. Jeho držitelem se stane každý dobrodruh, který objeví všech 40 tajemných pověstí a příběhů z příslušné mapy.

Původních 80 pověstí bylo vydáno na Fotonálepkách pod názvy Secret Card. Nyní jsou tyto pověsti vydány znovu v nové sérii s názvem Pověsti, a to pod stejnými sériovými čísly 1–80.

Odměnou za kompletaci všech 40 Fotonálepek z jednoho regionu je certifikát, pro jehož získání se započítávají nejen původní Secret Card, ale i nově vytvořené Fotonálepky v sérii Pověsti s identickými čísly 1-80.

Produkty

Řád kapra Jakuba

Úspěšné poznávání příběhů Šumavy a jižních Čech pohádkových je odměněno Řádem kapra Jakuba. Jeho udělení čeká na ty, kteří odhalí kouzlo celé jeho říše a získají 40 Fotonálepek s originálními pohádkami Báry Stlukové.

Produkty

Znalec železničních nádraží

Milovníkům drážní dopravy nabízíme bonus v podobě Znalce železničních nádraží. Stačí na svých cestách ulovit Absolventské vizitky Vlakem ČD s Turistickým deníkem. Velkou samolepku znalce obdržíte za prvních 10 nádraží. Do ní si pak vlepíte bonusové samolepky za 10, 20, 30 různých nádraží.

Za celkem 40 nádraží obdržíte druhou velkou samolepku, díky které zkompletujete obrázek vlaku Českých drah. Do ní patří bonusové samolepky za 40 a 50 různých nádraží.

Produkty