Doplňky k deníku

Vyzkoušejte celou paletu vychytávek nejen pro Váš deník.

Čeká na vás více než 10 000 turistických míst!

Cestujte, sbírejte s námi Turistické vizitky a rozšiřte si své zážitky a přehled v evropské turistice!

Seznam vydaných vizitek

Tištěná brožura s číslovaným seznamem vydaných Turistických vizitek. Vydává se vždy jednou ročně s platností k aktuálnímu datu výroby. U každé vizitky je uvedeno číslo, region a název. Na konci seznamu je sumarizace vydaných vizitek z jednotlivých oblastí a států.

Produkty

Ikonky

Samolepky, kterými můžete doplnit své záznamy v Albu Fotonálepek nebo v klasickém Turistickém deníku. Mezi zobrazená témata patří doprava, počasí, společnost a hodnocení.

Produkty

Turistické navštívenky

Nálepky určené pro umístění do návštěvních či vrcholových knih. Můžete k nim přidat také svůj podpis nebo hodnocení místa doplněné datem návštěvy.

Produkty

Nálepky na obal deníku

Tematické kruhové samolepky, které můžete aplikovat na obálku Alba Fotonálepek. Tím lze jednoduše změnit univerzální motiv na konkrétní téma jako např. gastronomie, Kdo byl kdo nebo Osobní a Týmové vizitky.

Produkty

Vtipy

Nálepky s kreslenými vtipy na téma Turistického deníku. Povznášejí se nad komplikacemi vizitkového světa a jsou určené všem pro usmání a lepší náladu.

Produkty

Trička

Pánská a dámská trička ze 100% bavlny pro všechny fanoušky projektu Wander Book. Vybírat lze z různých barev a velikostí (S až XXXXL).

Produkty

Obaly na deník

Průhledný plastový obal na klasický Turistický deník nebo Album Fotonálepek, s prostorem pro zasunutí propisky.

Produkty

Opisové štítky

Plastové destičky, které lze překreslit pomocí grafitové tužky či běžné měkčí tužky do Turistického deníku nebo Alba Fotonálepek. Svým vzhledem imitují razítko a vyrábí se zpravidla pro místa v přírodě. Jejich umístění a náhled se zobrazuje v mapě u detailu daného místa.

Mapa